عادل فردوسی پور در اجرای نمایش بهنوش طباطبایی (3 عکس) - عکسیاتو | عکس بازیگران

فهرست مطالب

آخرین تصاویر امروزعادل فردوسی پور در اجرای نمایش بهنوش طباطبایی (۳ عکس)

عادل فردوسی پور مجری مطرح برنامه نود مهمان چهل و پنجمین اجرای نمایش «آئینه های روبرو» با بازی بهنوش طباطبایی و احسان کرمی بود .

شب گذشته و در چهل و پنجمین اجرای آئینه های روبرو عادل فردوسی پور در تالار وحدت به تماشای اثر نشست و پس از اجرا با دعوت “” محمد رحمانیان “” به روی سن آمد .عادل فردوسی پور پیش از این در نمایش “”fans “” که به فوتبال و حواشی جذاب و طرفداران آن میپرداخت با محمد رحمانیان همکاری داشته است .
حضور عادل فردوسی پور بر روی صحنه با استقبال بسبار زیاد تماشاگران همراه شد .
آخرین روز اجرای فیلم تاتر آئینه های روبرو روز سی ام شهریور ماه است که به دلیل آغاز ماه محرم به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد .نویسنده ی این اثر بهرام بیضایی است و با کارگردانی محمد رحمانیان و تهیه کنندگی اجرایی آزیتا موگویی هرشب ساعت ۶٫۳۰ در تالار وحدت به روی صحنه میرود .
حبیب رضایی .بهنوش طباطبایی .احسان کرمی .علی تاجمیر .رویا بختیاری .الهه حسینی .نوشین اعتماد و ……رویا تیموریان بازیگران اصلی صحنه ی این فیلم تاتر هستتد و بسیاری از بازیگران شاخص همچون داریوش ارجمند .بهزاد فراهانی .پرویز پور حسینی ،هومن برق نورد .مجید مظفری.علی عمرانی .مهران احمدی .شقایق فراهانی .افشین هاشمی .حمید امجد .هدایت هاشمی و ….بازیگران پرده ی این فیلم تاتر هستتد

بازیگران مجریان  عادل فردوسی پور در اجرای نمایش بهنوش طباطبایی (3 عکس)

بازیگران مجریان  عادل فردوسی پور در اجرای نمایش بهنوش طباطبایی (3 عکس)

بازیگران مجریان  عادل فردوسی پور در اجرای نمایش بهنوش طباطبایی (3 عکس)

دیدگاه ها و نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


×

دسته بندی مطالب