فهرست مطالب

آخرین تصاویر امروز

عروسی الهام طهموری بازیگر سریال پدر (۳ عکس)

عکس های آتلیه مراسم ازدواج الهام طهموری بازیگر نقش مهتاب در سریال پدر در کنار همسرش با لباس عروس بسیار شیک در شهریور ماه ۹۷

مصاحبه و حرف های الهام طهموری درباره حضور در سریال پدر و استقبال زیاد از این مجموعه :طهموری می گوید با بیان اینکه مخاطب از همان اوایل سریال می‌فهمد یک چیزهایی در زندگی مهتاب درست نیست، تصریح کرد: همه داستانک‌ها در تلاش‌اند داستان اصلی سریال را بسط بدهند و به آن بپردازند. داستان زندگی مهتاب و محسن هم در راستای بسط دادن به قصه اصلی است.
طهموری درباره دیگر بازیگران سریال گفت: هم‌بازی بودن با آقای سلطانی و خانم زنگنه فوق‌العاده است و هرلحظه از این دو چیز یاد می‌گرفتم. حس آقای سلطانی و خانم زنگنه پدرانه و مادرانه بود و به من کمک می‌کرد درست بازی کنم.
او در پاسخ به اینکه آیا پیش‌بینی چنین استقبالی از سریال پدر را داشت یا خیر، بیان کرد: وقتی در مسیر کار قرار گرفتیم مطمئن بودم یک سریال عالی خواهیم داشت اما تصور این را که کار آن هم با پخش در این تایم تا این حد پربیننده شود، نداشتم و باورم نمی‌شد. خیلی از این موضوع خوشحالم. قطعا عوامل سریال ازجمله آقایان عنقا و توفیقی لیاقت چنین استقبالی را داشتند. ما گروه بسیار خوبی داشتیم که در راس کار آقای عنقا بود.
الهام طهموری در پایان شخصیت مهتاب را سنگ صبور خانواده دانست و گفت: با وجودی که مرگ حامد اتفاق کوچکی برای مهتاب نیست اما خود را سرپا نگه داشته تا مراقبت پدر و مادرش باشد. هوای فرزند حامد را دارد و به نوعی دلگرم‌کننده همه است. او خودش اوضاع خوبی ندارد اما حواسش به همه اعضای خانواده است.
این بازیگر درباره سوابق خود گفت: کارم را از تئاتر شروع کردم و فعالیت جدی‌ام در عرصه تصویر با سریال «پیک راستان» رقم خورد؛ زنده‌یاد اکبر خواجویی به من لطف و اعتماد کردند و نقش اصلی سریال‌شان را به من سپردند که از این بایت همیشه مدیون او هستم. در تلویزیون سریال‌های دیگری چون «نفس گرم»، «پرستاران»، «آسمان هوای باران دارد» و «سرزمین کهن» را داشته‌ام‌. در سریال جدید آقای میرباقری با نام «ماه تی تی» هم بازی کردم و ازجمله فیلم‌های سینمایی‌ام می‌توانم به «سارا و سندباد»، «قبیله من»، «لوک خوش شانس» و «ترومای سرخ» اشاره کنم.
طهوری درباره نحوه همکاری با تیم «پدر» توضیح داد: من به آقای توفیقی معرفی و در جلسه اولی که برای گفتگو نزدشان رفته بودم شیفته رفتار و منش او شدم. گویی از همان لحظه اول به مهربانی و انسانیت او پی بردم.
او افزود: با ورودم به کار او را یک کارگردان کاربلد، کاردرست و صبوری دیدم که باید به خاطر فرصتی که در اختیارم قرار داد از او تشکر کنم.

بازیگران بازیگران زن ایرانی  عروسی الهام طهموری بازیگر سریال پدر (3 عکس)

بازیگران بازیگران زن ایرانی  عروسی الهام طهموری بازیگر سریال پدر (3 عکس)

بازیگران بازیگران زن ایرانی  عروسی الهام طهموری بازیگر سریال پدر (3 عکس)


برچسب ها

دیدگاه ها و نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.×

دسته بندی مطالب