فهرست مطالب

آخرین تصاویر امروز

عکس های جدید فریبا نادری در دی ماه ۹۷ (۸ تصویر)

عکس ها و تصاویر جدید فریبا نادری Fariba Nadei بازیگر مطرح سینما و تلویزیون منتشر شده در آذر و دی ماه ۹۷

جدیدترین مصاحبه فریبا نادری با وبسایت آی فیلم ۲ را به بهانه پخش این مجموعه در شبکه آی فیلم و حضور نادری در سری سوم مجموعه «ستایش» در زیر بخوانید :

فصل ۱ و ۲ سریال ستایش چندی پیش از آی فیلم ۲ نشر شد و با استقبال خوب مخاطبان ما مواجه شد. کمی در خصوص کرکتر «پری سیما» بگویید و آیای فکر می کردید روزی کرکتری تا این مقدار منفی بازی کنید؟

نادری :ستایش ۳ وقتی نشر شود آن وقت دیگر نمی گویید کرکتر پری سیما در ستایش ۲ بد بود، بعد از تماشای ستایش ۳ تازه می گویید چقدر در ستایش ۲ شخصیتم خوب بوده است.

ستایش ۳ در ادامه ستایش۲ است که من برای یک کرکتر منفی سنگ تمام گذاشتم. بدون شک هر بازیگری دوست دارد در کارنامه کاریش تعدد کرکتر ها را داشته باشد و من خوشحال بودم از این که چنین پیشنهاد کاری به من شد و خوشحال تر از این که آنقدر این کرکتر را خوب بازی کرده بودم که بعضی از مردم در دنیای واقعی از من متنفر شده بودند.

با توجه به اینکه کرکتر تان را بسیار خوب بازی کردید و برای مخاطب باورپذیر بوده عکس العمل مردم پس از ایفای کرکتر پریسیما چه بود؟

نادری: به هر حال قاب تلویزیون به گونه ای است که مرم با ما و تمام عوامل آن کار احساس صمیمیت می کنند و فکر می کنند که ما هم متقابلا از این سوی قاب آن ها را می بینیم و این صمیمیت بین ما ایجاد می شود.

در قالب کرکتر پری سیما عکس العمل مردم، مخصوصا خانم ها را میدیدیم ، بسیار می ترسیدند از من که نکند پری سیماها در زندگیشان رخنه کند و باعث نابودی زندگی مشترکشان شود، حتی وقتی که می خواهند با من عکس بیندازند خانم ها تنها می آمدند و اجازه نمی دادند همسرهایشان در عکس حضور داشته باشند.

مستر تیستر معروف در رستوران فریبا نادری (3 عکس)
بخوانید:

تازه یک سالی هست که مردم با من خوب شده اند که گویا قرار است دوباره با ستایش ۳ با یک موج نو از عکس العمل های مردم روبرو شوم اما خب وقتی با این چنین عکس العمل ها متوجه می شوم که در ایفای کرکتر خود موفق بوده ام، اما متاسفانه در تمام جوامع داریم آدم های بد، آدم هایی که زاتشان بد هست.

نمی توانم بگویم کرکتر پریسیما ذاتش بد است این آدم از نظر من بیمار است چون این شخصیت از ابتدا این گونه نبوده، در ستایش ۱ می بینیم که یک دختر خرد ۵ ساله با زندگی شاد و شیرین که داشته به دلایلی دچار چالش هایی در زندگیش خود می شود که باعث به وجود آمدن کینه هایی در آن کودک می شود و با این کینه پرورش پیدا میکند و این یعنی یک بیماری که باید درمان شود و آدم ها قطعا با امثال پری سیماها برخورد داشتن و همان برخوردی که با آن ها شده با من هم در جامعه شده مثل آن نگاه کردن های خاص و پرزه پرانی ها و بسیار عکس العمل های منفی دیگر که در این یک سال دیدم.

آی فیلم۲ : در فضای مجازی واکنش ها چگونه بوده؟

نادری :کمنت هایی بوده مثل این که پول های حشمت فردوس رو بالا کشیدی، یا اگر به مسافرتی میروم می گویند پول های فردوس را خوردی آمدی مسافرت؟

اما قطعا تمام این ها مزاح هست چون پولی وجود نداشته که من بخواهم بالا بکشم و به مسافرت بروم، اما هر از چند گاهی ترکش هایش به سویم برخورد میکند.

فریبا نادری در افتتاحیه شعبه ۳ سالن زیبایی شیمر (۶ عکس)
بخوانید:

خب حالا خانم پریسیما که تمام اموال حشمت فردوس را بالا کشیده عذاب وجدان دارد یا خیر؟

نادری:همانطور که پیش تر گفتم این آدم یک بیمار است چون با یک کینه وارد زندگی فردوس می شود و بیشتر از این که دنبال پول ها باشد به دنبال انتقام بوده است.

اگر چیزی با ارزش تر از اموال فردوس بود آن ها را می گرفت، کما این که چنین کاری را هم کرد با تنها پسرش ازدواج میکند و آن را از حشمت فردوس میگیرد بعد میرود سراغ اموالش و آن ها را بالا میکشد.

این کرکتر با نگاهی وارد زندگی فردوس می شود که هر آنچه متعلق به تو است برای من است و این چنین رفتاری اصلا خوب نیست، اصلا حس خوبی ندارد.

ما بعد از نشر سریال سوالی از مخاطبان داشتیم، که در سریال «ستایش» به نظر شما مقصر اصلی مشکلات به وجود آمده چه کسی یا چه کسانی هستند؟ نظر شما چیست؟

نادری:ببیند وقتی یک اتفاق یا جریانی به وجود می آید نمی توانیم یک شخص را مقصر بدانیم ، اصولا باید سعی کنیم اشتباهات را درست کنیم اگر بخواهیم دنبال مقصر بگردیم هر آدم حق را به خودش میدهد.

مثل اتفاقی که در ستایش دیدیم پریسیماه، حشمت فردوس و انیس هرکدام حق را به خودشان می دادند.

زمانی که چنین جریانی به وجود می آید باید تامل و تفکر بیشتر بشود اما اگر بخواهیم دنبال مقصر بگردیم همه در این جریان مقصر بوده اند نمی توانیم دنبال یک نفر مشخص بگردیم.

فصل سوم این سریال در حال فلمبرداری است و بیننده های ما فارس زبانان سراسر جهان بی صبرانه منتظر تماشای این سریال هستند و شاید باورتان نشود ما روزانه صدها پیام از مخاطبان داریم در خصوص فصل سوم ستایش، می دانم که راجب قصه و ماجراهای که برای ستایش و حشمت فردوس در فصل سوم پیش می آید نباید بپرسیم اما اگر امکانش است کمی در خصوص به مخاطبان ما اطلاعات بدهید و قرار است چه زمان فلمبرداری تمام شود؟

نادری:دجریان ها و قصه های نو نسبت به کرکرترهای اصلی قرار است اتفاق بیفتد چون ستایش ۳ در ادامه آن روزی است که حشمت فردوس به همراه نواسه اش از خانه بیرون می شوند بیشتر از این نمی توانم توضیح بدهم اما مخاطبان منتظر اتفاقات خاص و جالب در ستایش ۳ باشند و به نظر من قصه های جالب تر و جذاب تری قرار است در ستایش ۳ رخ دهد که من خودم به شخصه ستایش ۳ را بیشتر دوست دارم.

فریبا نادری و همسرش بر روی جلد مجله خانواده سبز (2 عکس)
بخوانید:

در رابطه با پایان فلمبرداری اگر بخواهم چیزی بگویم، من منبع موثقی نیستم اما فکر می کنم تا دو ماه آینده ستایش۳ برای آنتن داخلی آماده نشر باشد.

فصل دوم با ورود شما به خانه فردوس و از دست دادن اموال او به پایان می رسد. حضور شما در فصل نو چقدر پررنگ است؟

نادری :به دلیل نوع پایان ستایش ۲ کرکتر پریسیما در ستایش ۳ پررنگ تر از فصل پیش است.

با توجه به این که آی فیلم۲ برای تمام فارس زبانان جهان به ویژه افغانستانی ها و تاجیکستانی ها است شما تا چه مقدار شناخت دارید از این کشورها؟ آیا اگر پیشنهاد بازی در کرکتر یک زن افغانستانی را به شما بدهندقبول خواهید کرد؟

نادری :اگر برای مردم باور پذیر باشد به نظرم پیشنهاد جذاب و شیرینی است همان طور که بسیار کار سختی خواهد بود اما این که به غیر از کرکتر یک زن ایرانی یک کرکتر غیر ایرانی را بازی کنی بسیار جالب خواهد بود.

آی فیلم ۲ : به غیر از این پروژه مشغول چه کاری هستید؟

نادری : مشغول مادری کردن برای دخترم.

بازیگران بازیگران زن ایرانی  عکس های جدید فریبا نادری در دی ماه 97 (8 تصویر)

بازیگران بازیگران زن ایرانی  عکس های جدید فریبا نادری در دی ماه 97 (8 تصویر)

بازیگران بازیگران زن ایرانی  عکس های جدید فریبا نادری در دی ماه 97 (8 تصویر)

بازیگران بازیگران زن ایرانی  عکس های جدید فریبا نادری در دی ماه 97 (8 تصویر)

بازیگران بازیگران زن ایرانی  عکس های جدید فریبا نادری در دی ماه 97 (8 تصویر)

بازیگران بازیگران زن ایرانی  عکس های جدید فریبا نادری در دی ماه 97 (8 تصویر)

بازیگران بازیگران زن ایرانی  عکس های جدید فریبا نادری در دی ماه 97 (8 تصویر)

بازیگران بازیگران زن ایرانی  عکس های جدید فریبا نادری در دی ماه 97 (8 تصویر)

 


برچسب ها

دیدگاه ها و نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.×

دسته بندی مطالب