فهرست مطالب

آخرین تصاویر امروز

فریبا نادری بازیگر نقش پری سیما در سریال ستایش ۳ (۸ عکس)

عکس ها و تصاویر جدید فریبا نادری بازیگر نقش پری سیما (همسر صابر) در فصل سوم سریال ستایش ، منتشر شده در مرداد و شهریورماه ۹۸

بازیگران بازیگران زن ایرانی  فریبا نادری بازیگر نقش پری سیما در سریال ستایش 3 (8 عکس)

صحبت های فریبا نادری درباره حضورش در سریال ستایش ۳ را در زیر بخوانید : 

نادری بازیگر نقش «پری سیما»، در سریال ستایش ۳ گفت: زمانیکه بازی در سریال ستایش ۳ به من پیشنهاد شد، ۲ماه بود که فرزندم بدنیا آمده بود و من سختیهای طبیعی هر مادر تازه فرزنددار شده ای را داشتم اما با وجود همه مشکلات پذیرفتم تا در کنار گروه سریال ستایش باشم.

نادری با اشاره به پخش قسمت هایی از سریال ستایش ۳ گفت: خوشبختانه مردم استقبال خوبی از این مجموعه در اولین روزهای پخش داشتند و بازتاب های خوبی دریافت کردیم که همین موضوع سبب شد تا تمام سختی‌ها را فراموش کنم و از انتخابم راضی باشم.

بازیگر نقش پری سیما ادامه داد: همکاری با این گروه برایم بسیار لذت بخش و تجربه خوبی بود و هیچکدام از مشکلاتی که بعضا در برخی پروژه‌ها اتفاق می افتد به لطف کارگردان و تیم شایسته ایشان نداشتیم و اگر باز هم کاری با این گروه به من پیشنهاد شود خواهم پذیرفت.

نادری افزود: آقای سلطانی شرایط بسیار خوبی را برای من فراهم کردند تا فرزندم در لوکیشنها کنارم باشد و هردو آرامش داشته باشیم.

فریبا نادری در پایان گفت: سریال ستایش ۳، مجموعه ی خوبی است و من فکر می‌کنم از دو سریال قبلی پخته تر و بهتر هم از آب درآمده و امیدوارم رضایت حداکثری مردم را نیز به دنبال داشته باشد .

بازیگران بازیگران زن ایرانی  فریبا نادری بازیگر نقش پری سیما در سریال ستایش 3 (8 عکس)

معرفی سریال ستایش ۳ : مجموعه تلویزیونی «ستایش : فصل سوم» نوشته سعید مطلبی به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب ویژه پخش در شبکه سوم سیما ساخته شده است .

تصویربرداری فصل سوم ستایش از فروردین ۹۷ در تهران آغاز و پس از تصویربرداری در مناطق مختلف شهر‌های تهران، بندرعباس، رامسر در اسفند ماه سال گذشته به پایان رسید .

داریوش ارجمند، سیما تیرانداز، مهدی سلوکی، نرگس محمدی، قربان نجفی، فریبا نادری ، سینا شفیعی، فرهاد جم، کیهان ملکی، محمدرضا داود نژاد، مهدی میامی، امیرمحمد زند، لاله مرزبان، کمند امیر سلیمانی، شهرام پور اسد، مهتاج نجومی، علی طالب لو، آتش تقی پور، مهرنوش ستاری، نگار جوکار، مریم نیک رفتار، امید علی مردانی، کریم قربانی، علی میلانی از بازیگران فصل سوم سریال «ستایش» هستند.

فریبا نادری در برنامه دورهمی خرداد ۹۹ (۳ عکس)
بخوانید:

بازیگران بازیگران زن ایرانی  فریبا نادری بازیگر نقش پری سیما در سریال ستایش 3 (8 عکس)

تازه ترین مصاحبه فریبا نادری درباره حضورش در فصل سوم سریال ستایش را در زیر بخوانید :

با توجه به واکنش کاربران در فضای مجازی می‌توان گفت منفی‌ترین و منفورترین شخصیت فصل سوم مجموعه «ستایش» پری‌ سیما با بازی فریبا‌ نادری است.
تصویر از دست «پری‌ سیما» عصبانی‌ام!

شخصیتی که به‌واسطه اعمال و رفتاری که در داستان و در قبال اغلب نقش‌های اصلی دارد، عنوان منفی‌ترین شخصیت سریال را بین مخاطبان از آن خود کرده است.

نکته جالب این‌که این بازیگر در شرایط خاصی ایفای این شخصیت را به‌عهده داشته که در گفت‌وگو با جام‌جم به این نکات مهم اشاره کرد، اما جالب‌تر این‌که به گفته خودش با وجود شخصیت منفی که در داستان دارد، اما واکنش مخاطبان سریال در فضای مجازی به نسبت فصل دوم منطقی‌تر شده است.

خاطرم هست به دلیل نقشی که در فصل دوم «ستایش» داشتید، با واکنش‌های آزاردهنده‌ای در فضای مجازی روبه‌رو شدید. با توجه به شخصیتی که پری‌سیما در فصل سوم دارد، این بار با چه واکنش‌هایی از جانب مخاطبان این سریال روبه‌رو هستید؟

بیشتر اصرار دارند که من پول و اموال فردوس را پس بدهم. من هم در فضای مجازی اعلام کردم که به هیچ‌وجه پس نمی‌دهم! البته همان‌طور هم که شما اشاره کردید در فصل دوم با واکنش‌های بعضا بی‌رحمانه‌ای روبه‌رو شدم، اما خوشبختانه در فصل سوم در برخوردهایی که با مردم دارم یا در فضای مجازی با واکنش‌های خوبی روبه‌رو می‌شوم. این‌که به من لطف دارند و می‌گویند که چقدر نقشت را خوب بازی کرده‌ای. همین باعث دلگرمی من می‌شود. حتی اگر زمان پخش به پری‌سیما ناسزا هم بگویند، بیشتر خوشحال می‌شوم. یعنی توانسته‌ام این نقش را به‌خوبی و درست بازی کنم که برای مخاطب باورپذیر باشد و با آن همذات پنداری کنند.

نیوشا ضیغمی بیست و نهمین در نمایشگاه صنایع دستی (3 عکس)
بخوانید:

آنجا که ما در کمتر سریالی با چنین شخصیت زن منفی روبه رو هستیم، زمانی که فیلمنامه را مطالعه کردید چه تصوری از این شخصیت داشتید؟

بله همان‌طور که شما گفتید در کمتر فیلمنامه‌ای با چنین شخصیتی روبه‌رو هستیم. طبیعی است وقتی این نقش به من پیشنهاد شد خیلی خوشحال شدم. گرچه به‌دلیل ویژگی‌هایی که داشت، نقش خیلی سختی بود.

نگران نبودید که هنگام پخش مخاطب نتواند چنین شخصیتی را با رفتار و اعمالی که انجام می‌دهد، بپذیرد و آن را پس بزند؟

من فکر می‌کنم مردم همه چیز را زود فراموش می‌کنند. بنابراین خیلی نگران این موضوع نبودم. اما خب در فصل دوم به‌خاطر یک‌سری اظهارنظرها خیلی ناراحت می‌شدم. اما خوشبختانه مخاطب تلویزیون به قدری باهوش و آگاه شده که مرز بین بازی و واقعیت را تشخیص می‌دهد و باید بگویم مخاطب خیلی منطقی و هوشمندانه با این موضوع برخورد می‌کند. چون در گذشته این‌گونه نبود و مردم با بازیگران نقش‌های منفی برخوردهای خوبی نداشتند.

فکر می‌کنم تا به امروز نقشی با خصوصیات پری‌سیما بازی نکرده بودید.

نقش خاکستری بازی کرده بودم اما تا این حد منفی که مخاطب را آزار بدهد، تاکنون بازی نکرده بودم.
گویا در شرایط خیلی خاصی هم در این سریال حضور داشتید و همین موضوع کار را برای شما سخت‌تر می‌کرد.

بله، حدود دو ماه بود که دخترم به دنیا آمده بود و من حس لطیف مادر شدن را تجربه کرده بودم. در چنین شرایطی باید نقش زنی به نام پری‌سیما را بازی می‌کردم که به نوعی بیمار و پر از عقده‌های درونی است. از طرفی از دخترم هم دور می‌شدم و مدام سر کار بودم. نکته مهم‌تر این‌که منفی‌ترین نقش سریال پری‌سیما بود و من با آن روحیه لطیف و پراحساس مادری این نقش را بازی کردم و تلاشم این بود که برای مخاطب باورپذیر باشد.

حالا که به عنوان مخاطب هم سریال را دنبال می‌کنید، از نتیجه کار راضی بودید؟

امیدوارم مردم راضی باشند. اما خب دوستان و همکاران به‌خصوص دوستان تدوینگر لطف داشتند و از بازی من تعریف می‌کردند و معتقد بودند که خیلی خوب توانستم شخصیت و چهره و ویژگی‌های پری‌سیما را به مخاطب ارائه بدهم. در فضای مجازی هم نظرات جالبی از سوی مردم دریافت کردم. بنابراین خوشحالم که آقای سلطانی به من اعتماد کرد و فیلمنامه و شخصیت‌پردازی خوب آقای‌مطلبی هم باعث شد مردم با این شخصیت ارتباط برقرار کنند و آن را بپذیرند.

فریبا نادری در جشن تولد مهران غفوریان (4 عکس)
بخوانید:

برخی مخاطبان سریال معتقدند رفتاری که پری‌سیما دارد و این‌که وارد زندگی عمه خودش شد، کمی غیرقابل باور است. به خصوص این‌که هیچ‌گونه نکته مثبتی در این شخصیت وجود ندارد! برای شما که ایفاگر این نقش بودید، چقدر رفتار پری‌سیما برایتان باورپذیر بود؟

البته در قسمت‌های بعد نکاتی درباره این شخصیت می‌بینیم که تا حدودی حق را به او می‌دهیم که چنین رفتاری داشته باشد. با این وجود من هم چنین رفتاری را نمی‌پذیرم و با کارهایی که انجام می‌دهد موافق نیستم. اما خب در گذشته اتفاقاتی برایش رخ داده که منشاء رفتار‌هایی است که از او می‌بینیم.

در صورتی که فصل چهارم «ستایش» ساخته شود، داستان پری‌سیما به گونه‌ای هست که در آن فصل هم حضور داشته باشد؟

مشخص نیست که فصل چهارم ساخته شود و پری‌ سیما هم حضور داشته باشد، اما شخصیتی که من شناختم، حتی روحش هم می‌تواند دیگران را اذیت کند.

در حال حاضر مشغول بازی در چه سریالی هستید؟

در مجموعه «از سرنوشت» بازی می‌کنم که سه فصل دارد که البته حضور من در دو فصل قبلی بیشتر است و فصل سوم هم قرار است ساخته شود و می‌توانم بگویم شخصیتی که در این سریال دارد کاملا متفاوت از پری‌سیما است و شخصیت بسیار آرامی دارد.

در سینما چطور؟ اصولا پیشنهاد کار سینمایی به شما می‌شود؟

پیشنهاد داشتم، اما کار را دوست نداشتم و فیلمنامه جذبم نکرده است. خیلی درگیر این موضوع هم نیستم که به هر قیمتی مقابل دوربین بروم و حضور داشته باشم و صرف این‌که سینماست، هر نقشی را بپذیرم. ضمن این‌که ترجیح دادم بیشتر وقتم را با دخترم بگذرانم.

بازیگران بازیگران زن ایرانی  فریبا نادری بازیگر نقش پری سیما در سریال ستایش 3 (8 عکس)

بازیگران بازیگران زن ایرانی  فریبا نادری بازیگر نقش پری سیما در سریال ستایش 3 (8 عکس)

بازیگران بازیگران زن ایرانی  فریبا نادری بازیگر نقش پری سیما در سریال ستایش 3 (8 عکس)

بازیگران بازیگران زن ایرانی  فریبا نادری بازیگر نقش پری سیما در سریال ستایش 3 (8 عکس)

بازیگران بازیگران زن ایرانی  فریبا نادری بازیگر نقش پری سیما در سریال ستایش 3 (8 عکس)


برچسب ها

دیدگاه ها و نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.×

دسته بندی مطالب