فهرست مطالب

آخرین تصاویر امروز

عکس های جدید اسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشی در تیر ۹۷

عکس های جدید اسپاکو یوسفی Spakoo Yousefi همسر محسن چاوشی خواننده بسیار محبوب موسیقی پاپ ، منتشر شده در خرداد و تیرماه ۹۷

جزئیات ماجرای ممنوع الکار شدن محسن چاوشی : این شایعه ابتدا پس از انتشار قطعه انتقادی «خوزستان» با صدای چاوشی مطرح شد. علاوه بر این عدم انتشار آلبوم «ابراهیم» محسن چاوشی که مدتهاست، طرفداران این خواننده منتظر شنیدن آن هستند، به این شایعه دامن زده است. البته چاوشی چندی پیش، خبر ممنوع الکار شدن به دلیل خواندن قطعه «خوزستان» را تکذیب کرد. اما پس از آن ماجرای ممنوع الکاری به دلیل منتشر نشدن آلبوم «ابراهیم» ادامه پیدا کرد. شایعات به جایی کشیده شد که برخی از احتمال خروج چاوشی از ایران خبر دادند! هادی حسینی تهیه کننده آلبوم «ابراهیم» هم گفت که پس از گذشت ۹ ماه همچنان این آلبوم مجوز انتشار نگرفته است. وی همچنین نسبت به ممنوع الکاری محسن چاوشی ابراز نگرانی کرد.
اما ابوالفضل صادقی نژاد رئیس واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این باره گفت: شرکت متقاضی برای کسب مجوز آلبوم «ابراهیم»، پنج مرداد ۹۶ در خواستش را به دفتر موسیقی وزارت ارشاد ارسال کرد. این درخواست به شورای شعر دفتر موسیقی رفت و ۱۶ مرداد همان سال بررسی شد.
وی افزود: پس از بررسی شورای شعر، دو قطعه از این آلبوم هفت قطعه ای تأیید شد و پنج قطعه اصلاحیه خورد. پس از اینکه اصلاحیه به شرکت متقاضی ارسال شد، تا این لحظه هیچ پاسخی از این شرکت به دست ما نرسیده است.
رئیس واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان درباره شایعات مبنی بر ممنوع الکار شدن محسن چاوشی بیان کرد: محسن چاوشی ممنوع الکار نیست و می تواند به فعالیتش در موسیقی ادامه دهد.

ایرج طهماسب و همسرش در جشنواره موسسه خیریه بهنام (4 عکس)
بخوانید:

http://aksiato.com/wp-content/uploads/2018/07/Spako-yousefi-tir97-6.jpg

http://aksiato.com/wp-content/uploads/2018/07/Spako-yousefi-tir97-5.jpg

http://aksiato.com/wp-content/uploads/2018/07/Spako-yousefi-tir97-4.jpg

http://aksiato.com/wp-content/uploads/2018/07/Spako-yousefi-tir97-3.jpg

http://aksiato.com/wp-content/uploads/2018/07/Spako-yousefi-tir97-2.jpg

http://aksiato.com/wp-content/uploads/2018/07/Spako-yousefi-tir97-1.jpg


برچسب ها

دیدگاه ها و نظرات

یک پاسخ به “عکس های جدید اسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشی در تیر ۹۷”

  1. Reza گفت:

    افتخار ایران و ایل بزرگ بختیاری آیی .اسپاکو واقعا نازی .لذت بردم .محسن جان حیف نبود .همچنین عزیزی رو از دست دادی .زیبای من .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.×

دسته بندی مطالب