فهرست مطالب

آخرین تصاویر امروز

ملیکا شریفی نیا در بهمن و اسفند ماه ۹۹ (۱۲ عکس)

عکس ها و تصاویر جدید ملیکا شریفی نیا Melika SHarifi Nia بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون منتشر شده در بهمن و اسفند ماه ۹۹

http://aksiato.com/wp-content/uploads/2021/02/Melika-sharifinia-esfand99-1.jpg

شریفی نیا در سریال نجلا

ملیکا شریفی نیا امسال و در مهرماه سریال «نجلا» به کارگردانی خیرالله تقیانی پور را بر روی آنتن شبکه سوم سیما داشت . وی در این مجموعه مناسبی در کنار مادرش آزیتا حاجیان ایفاگر یکی از نقش های اصلی بود .

این مجموعه تلویزیونی یکی از مجموعه‌های تلویزیونی در حال ساخت است که حول داستانی عاشقانه پیرامون امام حسین (ع) ساخته‌شده که اولین قسمت آن در روز پنج‌شنبه ۱۷ مهرماه ۱۳۹۹ مصادف با اربعین حسینی (۲۰ صفر) در ساعت ۲۰:۴۵ به روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

قصه این سریال تنها به یک داستان عاشقانه بین دختر و پسری اشاره می‌کند که پسر می‌بایست طبق خواسته عشق خود در آن شرایط آشفته و ناامنی‌ها دختر را از مرز رد کرده و به زیارت اربعین برساند، که دختر نیز در قبال انجام این خواسته جواب مثبت می‌دهد. اما این داستان در طول مسیر دچار حوادث و اتفاق‌هایی می‌شود. حسام منظور که پیش‌ازاین نیز در سریال‌های بانوی عمارت و برادر جان نقش‌آفرینی کرده بود، نقش اصلی این سریال را بانام «عبد» بازی کرده و سارا رسول‌زاده نیز در نقش «نجلا» به ایفای نقش پرداخته است. نجلا دختری است با اصالت ایرانی عراقی که برای ازدواج با عبد، برای او یک شرط عجیب می‌گذارد و آن‌هم این است که او را برای اربعین به کربلا ببرد.

http://aksiato.com/wp-content/uploads/2021/02/Melika-sharifinia-esfand99-13.jpg

گزیده برنامه دورهمی با حضور ملیکا شریفی نیا در اردیبهشت ماه ۹۹

در بخشی از برنامه مدیری سوال کرد که در سه سالگی اولین بازی خود را انجام دادی که یک گاو از روی شما رد شد؛ شریفی نیا پاسخ داد: بله، نام گاو «بیژ بیژ» بودند. (خنده) مدیری گفت: بله، سلام برسونید.

عگس های ویدا جوان در مهر ماه 96 (6 تصویر)
بخوانید:

شریفی نیا ادامه داد: عمرشان را به شما دادند. (خنده) البته از این صحبت خودعذرخواهی کرد. من خیلی حیوانات را دوست دارم احساس صمیمیت می‌کنم و در ادامه گفت:این تیکه موقع پخش حذف میشه؟ (خنده)

مهران مدیری توضیح داد: یک گاوی به نام «بیژ بیژ» در سال‌های گذشته بوده و این گاو عمرش را به من داده است این جمله در تاریخ «دورهمی» می‌ماند. به خدا اگر بگذارم این تیکه را کسی حذف کند. (خنده)

شریفی نیا ادامه داد: در شوشتر و ارومیه کار می‌کردیم و لوکیشن‌های سختی داشتیم. آنطور که مادرم تعریف می‌کند من درحال بازی کردن با ملخ و مارمولک بودم و زمانی که من به دنبال ملخ بودم، زمین خوردم و «بیژ بیژ» از بین دست‌های من رد شده است به خاطر همین من بهش ارادت دارم.من تا ۱۲ سالگی چند تا نقش پسر هم بازی کردم.

او درباره علاقه خود به حیوانات گفت: مدتی به گربه‌ها غذا می‌دادم به دلیل همین مدتی گربه‌ها همیشه جلو درب خانه من بودند و حتی بیشتر درآمد من صرف آن‌ها می‌شد و به جایی رسید که اسباب کشی کردم.

http://aksiato.com/wp-content/uploads/2021/02/Melika-sharifinia-esfand99-2.jpg

این بازیگر درباره شیطنت درمدرسه گفت: خیلی شلوغ می کردم، در مدرسه خیلی به معلم‌ها احترام می‌گذاشتم، مثلا معلم می‌گفت بدون تکلیف به مدرسه نیایید من هم نمی‌رفتم. البته من خیلی سر کلاس کتاب می‌خواندم یک صندلی جلوی خودم گذاشته بودم و به بچه‌ها می‌گفتم کیف‌های خود را روی آن بگذارند و من آن پشت کتاب می‌خواندم. یکی از معلم‌ها متوجه شد و گفت:« چکار می‌کنی؟»گفتم کار فرهنگی می‌کنم و کتاب می‌خوانم قبول نکرد و من را بیرون کرد. من دو تا سیب زمینی خریدم و جلوی درب ورودی می‌خوردم که معلم صدایم کرد بیا سرکلاس اما من گفتم که سیب زمینی یخ می‌کنه.

ملیکا شریفی نیا در شب بازی تیم ملی با پرتغال (۳ عکس)
بخوانید:

مدیری درباره کاهش وزن ۲۰ کیلویی شریفی نیا سوال کرد و او پاسخ داد: من اسفند ۹۴ تا آبان ۹۵ بیست کیلو وزن کم کردم و بعد یک کمپین راه اندازی کردم.

وی ادامه داد: تولد ۳۰ سالگی ام پست گذاشتم که ۲۰ کیلو از من سی ساله نشد.همه از من سوال کردند که دلیلش را بگویم. من بعد از دوسال کمپینی راه انداختم که افرادی حتی ۶۰ کیلو هم لاغر کردند.

مدیری گفت: من کمپین با برنج می‌خواهم، مگر زندگی بدون برنج معنی می‌دهد؟ من خودم یک رژیم با برنج دارم که لاغر می‌کند.

شریفی نیا درباره دلیل کاهش وزن خود گفت: فضای مجازی باعث شد که من بعد از ۲۹ سال همت کنم و لاغر شوم. من پُست که می‌گذاشتم و می دیدم در پیام هایی می‌نوشتند تو چرا انقدر چاقی مگر می‌توانی زیبایی درخت را ببینی! آن حرف ها باعث شد به این نتیجه رسیدم، من یک نقطه ضعف بزرگ دارم که باید تغییر بدهم تا این شانس را به آدم‌ها ندهم که براساس اولین چیزی که می‌بینند من را قضاوت کنند.

http://aksiato.com/wp-content/uploads/2021/02/Melika-sharifinia-esfand99-3.jpg

اما مدیری درباره ازدواج این بازیگر سوال کرد و او پاسخ داد: فعلا که مجرد هستم، خیلی به ازدواج علاقه داشتم، اما در شرایط جدید جزو برنامه هایم نیست (خنده) ازدواج خوب خیلی خوب است شما برای من ازدواج خوب بیاورید من می‌برم خونه!

وی ادامه داد:من از ۱۶ سالگی به مامانم می‌گفتم که خیلی بچه دوست دارم و می‌گفت بذار بزرگ شدی خیلی عاشق ازدواج بودم و این کار را انجام دادم، اما به هرحال نتیجه‌ای که می‌خواستم حاصل نشد. اما این روز‌ها دغدغه ام ازدواج نیست که ایده آل خودم را در این باره بگویم.

ملیکا شریفی نیا در اکران افتتاحیه فیلم ما همه باهم هستیم (۴ عکس)
بخوانید:

ملیکا شریفی نیا درباره سحر خیر بودن گفت: من جغد هستم، شب تا صبح بیدار و ظهر می‌خوابم. البته شده تا ۱۰ صبح هم بیدار بودم، اما تا ۴ بعدازظهر می‌خوابم.

مدیری در ادامه گفت:من هم همینطور هستم، شب تا صبح بیدارم و تا ظهر می‌خوابم به همین دلیل همه کارهایم بعدازظهر است.

بازیگر «شمس العماره» درخصوص شغل مورد علاقه خود گفت: من با تمام وجود دوست داشتم پزشک باشم و شغل مورد علاقه ام بود، اما روحیه هنری داشتم.

البته من از ۹ سالگی نقاشی می‌کنم و عشق اول من است و سینما شغل من محسوب می شود.

مدیری گفت: من هم خیلی دوست داشتم پزشک باشم، اما دیدم دلش را ندارم، البته پلیس بودن را هم دوست دارم.

http://aksiato.com/wp-content/uploads/2021/02/Melika-sharifinia-esfand99-4.jpg

http://aksiato.com/wp-content/uploads/2021/02/Melika-sharifinia-esfand99-6.jpg

http://aksiato.com/wp-content/uploads/2021/02/Melika-sharifinia-esfand99-9.jpg

http://aksiato.com/wp-content/uploads/2021/02/Melika-sharifinia-esfand99-10.jpg

http://aksiato.com/wp-content/uploads/2021/02/Melika-sharifinia-esfand99-11.jpg

http://aksiato.com/wp-content/uploads/2021/02/Melika-sharifinia-esfand99-12.jpg

http://aksiato.com/wp-content/uploads/2021/02/Melika-sharifinia-esfand99-8.jpg

http://aksiato.com/wp-content/uploads/2021/02/Melika-sharifinia-esfand99-7.jpg


دیدگاه ها و نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.×

دسته بندی مطالب